Időpontok

Felnőtt edzések

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. Cheerleading kezdő (14 éves kortól)
18:00 - 19:30
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Kancsár Enikő, Lőrinczy- Nagy Emerencia
18:00 - 19:30
1117, Budapest Bogdánfy Ödön u. 10
Szabó Hanna Mária, Csontos Gábor
18:00 - 19:30
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Kancsár Enikő, Lőrinczy- Nagy Emerencia
18:00 - 19:00
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club- 1117, Budapest Bogdánfy Ödön u. 10
Szabó Hanna Mária, Csontos Gábor
2. ELTE Coed Team (Senior Level 6)
19:30 - 21:00
1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.
Kovácsik Rita, Miklós Mátyás, Nagy-Kismarci Bence
19:30 - 21:00
1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.
Kovácsik Rita, Miklós Mátyás, Nagy-Kismarci Bence
3. SOTE Coed Team (Senior Level 5)
19:30 - 21:00
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Nagy-Kismarci Bence
19:30 - 21:00
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Nagy-Kismarci Bence
4. ELTE Supernova (Senior All Girl Level 5)
18:00 - 19:30
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Vagyas Fanni, Nagy-Kismarci Bence
18:00 - 19:30
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Vagyas Fanni, Nagy-Kismarci Bence
5. Performance Cheer kezdő (14 éves kortól)
18:00 - 19:30
1117, Budapest Bogdánfy Ödön u. 10
Oláh Petra
6. ELTE Cheer Dance Team (Senior Pom Team)
19:00 - 21:00
1119 Budapest Mérnök utca 35.
Kovácsik Rita
18:00 - 19:30
1117, Budapest Bogdánfy Ödön u. 10.
Kovácsik Rita, Balogh Patrícia

Mini edzések

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. Domonkos Pál Péter Általános Iskola- XI. kerület
16:00 - 17:00
ELTE Mérnök utcai Sporttelep 1119 Bp. Mérnök utca 35.
Nagy-Kismarci Bence
16:00 - 17:00
BHG Tánc- és Mozgásstúdió 1117, Budapest Sopron út 19
Nagy-Kismarci Bence
2. Újbudai Teleki Blanka Általános Iskola- XI. kerület
16:00 - 17:00
1119, Budapest Bikszádi út 61-63
Szabó Hanna Mária
3. Kelenvölgyi Általános Iskola- XI. kerület
16:00 - 17:30
1116, Budapest Kecskeméti József u. 14
Szabó Hanna Mária
4. Molnár Ferenc Általános Iskola- IX. kerület
16:30 - 18:00
1095, Budapest Mester u. 19- Haladó
Kovácsik Rita, Séra Krisztina
16:30 - 18:00
1095, Budapest Mester u. 19- Haladó
Nagy-Kismarci Bence, Séra Krisztina
16:30 - 18:00
1095, Budapest Mester u. 19- Kezdő
Kovácsik Rita
5. Ovis torna (6 éves korig)
16:00 - 17:00
Budapesti Egyetemi Atlétikai Club 1117, Bp. Bogdánfy Ödön út 10.
Kovács Barbara

Támogatóink

Velük már sikeresen együttműködünk