Időpontok – BEAC Cheerleader Szakosztály

Időpontok

Felnőtt edzések

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. Cheerleading kezdő (14 éves kortól)
18:00 - 19:00
1088 Bp. Szentkirályi utca 28- Pázmány Péter Katolikus Egyetem- földszinti tornaterem
Kancsár Enikő, Nagy-Kismarci Bence
18:00 - 19:30
1095 Bp. Mester utca 19- Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem
Kancsár Enikő, Csontos Gábor
2. ELTE Coed Team (Senior Level 6)
19:30 - 21:00
1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.- BEAC csarnok
Kovácsik Rita, Nagy-Kismarci Bence
19:00 - 21:00
1088 Bp. Szentkirályi utca 28- Pázmány Péter Katolikus Egyetem- földszinti tornaterem
Kovácsik Rita, Nagy-Kismarci Bence
3. ELTE Supernova (Senior All Girl Level 5)
19:00 - 21:00
1088 Bp. Szentkirályi utca 28- Pázmány Péter Katolikus Egyetem- földszinti tornaterem
Vagyas Fanni, Nagy-Kismarci Bence
19:30 - 21:00
Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem -1095, Budapest Mester utca 19
Vagyas Fanni, Nagy-Kismarci Bence
4. Talajakrobatika
18:00 - 19:30
1088 Bp. Szentkirályi utca 28- Pázmány Péter Katolikus Egyetem- földszinti tornaterem
Tabajdi Dénes
18:00 - 19:30
1088 Bp. Szentkirályi utca 28- Pázmány Péter Katolikus Egyetem- földszinti tornaterem
Tabajdi Dénes
5. Performance Cheerleading (Pom Dance)
19:00 - 21:00
1119 Bp. Mérnök utca 35.- ELTE Sportelep
Szabó Hanna Mária
18:00 - 19:30
1117, Budapest Bogdánfy Ödön u. 10- BEAC csarnok
Oláh Petra
6. Hip- hop
18:00 - 19:00
1119 Budapest Mérnök utca 35.
Körmendi Boglárka
7. Open Gym
18:00 - 19:30
1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10.- BEAC csarnok
Nagy-Kismarci Bence
18:00 - 19:30
1095 Bp. Mester utca 19- Molnár Ferenc Általános Iskola- 17-es terem
Csontos Gábor
8. English course (performance cheerleading- pom dance)
19:30 - 20:30
1117 Budapest Bogdánfy Ödön utca 10. - BEAC hall
Oláh Petra

Mini edzések

Hétfő Kedd Szerda Csütörtök Péntek
1. Domonkos Pál Péter Általános Iskola- XI. kerület
16:00 - 17:30
ELTE Mérnök utcai Sporttelep 1119 Bp. Mérnök utca 35.
Nagy-Kismarci Bence, Maurer Kata
16:00 - 17:30
ELTE Mérnök utcai Sporttelep 1119 Bp. Mérnök utca 35.
Nagy-Kismarci Bence, Maurer Kata
2. Kelenvölgyi Általános Iskola- XI. kerület
16:00 - 17:30
1116, Budapest Kecskeméti József u. 14
Molnár Szilvia
3. Molnár Ferenc Általános Iskola- IX. kerület
16:15 - 18:00
1095, Budapest Mester u. 19- Molnár Ferenc Általános Iskola (17-es terem)
Séra Krisztina, Fejes Ladislav
16:15 - 18:00
1095, Budapest Mester u. 19- Molnár Ferenc Általános Iskola 17-es terem
Nagy-Kismarci Bence, Séra Krisztina
16:00 - 17:00
1095, Budapest Mester u. 19- Kezdő
Almásy Flóra
4. ELTE Radnóti Miklós Gyakorló Általános Iskola
16:00 - 17:00
1146 Budapest, Cházár András u. 10
Somogyi Bernadett
16:00 - 17:00
1146 Budapest, Cházár András u. 10
Somogyi Bernadett

Támogatóink

Velük már sikeresen együttműködünk